Pojištění se službami navíc zdarma= Pojištění "ALL INCLUSIVE" - VŽDY NA VAŠÍ STRANĚ

 

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na trhu v ČR. S ohledem na tržní cenu a rizika Vaší nemovitosti vyhledáme pro Vás nejvýhodnější pojištění. V případě sporu z pojišťovnou při likvidaci škodní události nabízíme zdarma pomoc při řešení sporu (můžeme oceňovat veškerý majetek).

 

U nás neplatíte nic navíc za tuto službu. Např. korespondence z pojišťovnou, poradenství nejlepšího a správného postupu při řešení nějaké škodní události. V případě nutnosti vypracuji znalecký posudek - ocenění škody, újmy, omezení apod.

 

Zprostředkujeme pro Vás pojištění pro:

- majetek (nemovitý i movitý - také auta apod.) také pro podniky (pojištění provozu, odpovědnosti apod.)

- zodpovědnost

- úrazové pojištění

- životní pojištění (možno i s kombinací investičního pojištění)

S každou oblastí lidské činnosti je spojeno určité riziko. Proto riziku a jeho dopadům je nutné se nějakým způsobem bránit – pojistit. Máte již špatné zkušenosti s likvidací nějaké škodní událostí?? Proto jsme tu pro Vás, připraveni vždy vyhovět Vašim potřebám a požadavkům. Neváhejte a obraťte se na profesionály v oboru. Předcházejte rizikům bezpečně - svěřte se do rukou naší společnosti.

 

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Poradíme Vám:

- při výběru optimální pojišťovny

- při řešení problémů při likvidaci pojistných událostí

- jako držitel koncese oceňování majetku (nemovitostí, movitých věcí, nehmotného majetku, finančního majetku, podniku) řešíme problémy s Vaší pojišťovnou

- v případě uzavření pojistné smlouvy přes nás máte veškeré poradenství a pomoc při řešení problémů s pojišťovnou zdarma

Pro fyzické i právnické osoby.

Využijte našich služeb a garantujeme Vám, že nebudete litovat. Vždy preferujeme individuální přístup k zákazníkovi i k řešení jeho problémů.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Mimo jiné nabízíme pojištění osob, pojištění majetku, pojištění motorových vozidel, pojištění odpovědnosti, pojištění individuálních rizik a mnoho dalšího. Stačí si jen vybrat a vše konzultovat.

 

 

NEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT   A NECHTE SI VYPRACOVAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU